מיני מוסיפה הרבה יותר דגמים של הנעה ארבעה גלגלים

סמול אישר כי הוא יוסיף גרסאות All4 ארבע גלגלים של קופר קאנטרימן וקופר פקמן מדגמי קופר מיולי. שתי המכוניות מגיעות עם תיבת הילוכים ידנית עם שישה הילוכים כסטנדרט, עם מכונית עם שישה הילוכים זמינה כאופציה.
קופר קאנטרי וקוצמן הקטן מופעל על ידי אותו מנוע בנזין בנפח 1.6 ליטר ב -121 כ”ס המשמש בגרסאות קופר דו-גלגלים של שתי המכוניות. המנוע מפתח מומנט של 160 ננומטר בדגמים ידניים, ו -190 ננומטר בגרסאות המכונית.
פרסומת – המאמר הקצר נמשך להלן

מערכת ההנעה ארבע הגלגלים של All4 מוסיפה כ- 70 ק”ג למשקל הקירב של כל מכונית, ומשתמשת בדיפרנציאל מרכז אלקטרו-מגנטי כדי להחליף כוח בין הסרנים הקדמיים והאחוריים כנדרש.
עם זאת, יש מחיר לשלם עבור הוספת מערכת הנעה ארבע גלגלים לשני הדגמים.
גרסאות ההנעה הדו-גלגלים של שני דגמי קופר מחזירים ממוצע של 47.1MPG, או 39.2MPG עבור הרכב, ופליטות CO2 של 140 גרם/ק”מ ו- 168 גרם/ק”מ בהתאמה.
עם זאת, נתונים אלה יורדים ל -40.9 מגה -בתים עבור מדריך All4, או 37.7 מגה -בתים לרכב, ועולים ל 167 גרם/ק”מ ו- 175 גרם/ק”מ, בהתאמה.
דגמי ההנעה עם ארבע הגלגלים כוללים גם מהירויות עליונות שארבעה קמ”ש איטיות יותר מאשר עמיתיהם הדו-גלגלים בהנעה, ואילו דגמי 4×4 ידניים הם יותר מאט יותר מ- 0-62 קמ”ש.
המחירים של דגמי Couper Countryman ו- Paceman הקטנים ישוחררו קרוב יותר להשקת יולי שלהם, אך צפויים להיות גבוהים יותר מה- 18,065 ליש”ט ו -18,975 ליש”ט מחירים מתחילים שואלים קטנים עבור כל דגם בהנעה דו-גלגלים בהתאמה.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

מתיחת פנים חדשה של ניסאן מיקר מוסיפה מנוע חדש ומפלס חיתוךמתיחת פנים חדשה של ניסאן מיקר מוסיפה מנוע חדש ומפלס חיתוך

טווח ניסאן מיקר מעודכן לשנת 2019 עם מנוע חדש, תיבת הילוכים אוטומטית חדשה, רמת חיתוך חדשה וספורטיבית בשם N-Sport וגרסת בקיעה חדשה ו ה- MICRA החדש זמין כעת, משתמשת בבנזין