עלות ממוצעת של ביטוח רכב בבריטניה קופצת מעל 100 ליש”ט בשנה

קונים ביטוח רכב משלמים בממוצע 100 ליש”ט הרבה יותר עבור אותה פוליסה כיום מאשר לפני שנה, כך חושפים נתונים חדשים של AA ביטוח.
חברת הפירוק והביטוח ניתחה את העלות הממוצעת של פוליסת ביטוח רכב מפורטת במלואה ברבעון האחרון של 2015, ומצאה כי אפילו מי שקונה מסביב ישלם בממוצע 625.70 ליש”ט – עלייה של 105.64 ליש”ט בהשוואה לשלושת החודשים האחרונים של 2014.
פרסומת – הפוסט ממשיך להלן

• חברות ביטוח הרכב הטובות ביותר
עליית המחירים של 20 אחוזים בפרמיות מוסברת בחלקה על ידי העלאת מס הביטוח שהוטלה על ידי הממשלה. מס פרמיית הביטוח (IPT) הועלה בין 6 ל -9.5 אחוזים ב -1 בנובמבר 2015, מה שמצביע על קונים ביטוח משלמים כעת מס גבוה יותר של שלושה וחצי אחוזים על כל פוליסה.
הונאת ביטוח מעלה פרמיות
הסבר נוסף לעליית דמי הביטוח הוא נוכחות מתמשכת של הונאות ביטוח בבריטניה. הנתונים הנוכחיים של לשכת הונאת הביטוח מעריכים את ההתרסקות עבור תוכניות מזומנים בלבד עולים למבטחי רכב 336 מיליון ליש”ט בשנה – הנתונים עברו בסופו של דבר לצרכנים כנים.
אומרים כי פגיעות שוטף מוסיפות עוד 90 ליש”ט לכל פוליסת ביטוח, ומחקר של ביטוח AA מראה כי 11 אחוז מהנהגים חשבו שמקובל להגיש תביעה לפגיעה בעקבות התנגשות, גם אם לא נגרם נזק.
כדי להילחם בהונאת ביטוח, הקימה ממשלת בריטניה את כוח המשימה לביטוח בינואר 2015. הממשלה קיבלה לאחרונה בברכה מספר הצעות שהארגון הציג, כולל דברים כמו שיתוף נתוני ביטוח בקרב מבטחים והציגה הרבה יותר חוקים לריסול הונאות.
• מכוניות פחות יקרות לביטחון 2016
מייקל לויד, מנהל חברת AA ביטוח אמר: “ההסכמה הזו שזה בסדר להונות את המבטחים שהפכו אנדמיים. זה גונב וזה משפיע על הפרמיות שמשתמשות על ידי חבריך, משפחתך ועמיתיך – אלה שהרבה לא היו חולמים להונות.
“וככל שהחקיקה החדשה המוקדמת יותר להתמודד עם תביעות Whiplash נעשית מעוגנת בחוק, ככל שתקדם שישתקף בהצעות המחיר של פרמיה לביטוח רכב.”
מהן המחשבות שלך על עליית דמי הביטוח כתוצאה מהונאה ומיסים? האם זה מקובל? ספר לנו בתגובות למטה …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

מכוניות Quadro מכריזה על שישה אופניים חדשים ל- EICMAמכוניות Quadro מכריזה על שישה אופניים חדשים ל- EICMA

יצרנית אופנועים שוויצרית Quadro Automobiles חשפה מגוון של שישה מכוניות חדשות המונעות על בעירה כמו גם מכוניות כל-חשמליות למופע האופנועים של ה- EICMA השנה-כולם נוצרים בקיצור -נסיעות מטרופוליניות. מכונות Quadro

רנו-ניסאן ודונגפנג שותפים לשותפים לבניית מכוניות חשמליות באסיהרנו-ניסאן ודונגפנג שותפים לשותפים לבניית מכוניות חשמליות באסיה

מוקדם יותר השנה רנו-ניסאן ליקלה את פולקסווגן וטויוטה כדי לתבוע את הכתר של ‘יצרנית הרכב הגדולה בעולם’, אך היא עדיין לא עוברת עם התרחבותו. יחד, עם קבוצת Dongfeng Motor Motor