תחרות Cholmondeley 2015 של Power Revs Up

אלה חדשות נהדרות עבור אוהדי מוטורספורט, חובבי קונקורס או סתם אגוזי מהירות רגילים, שכן תחרות הכוח של כלמונדלי אמורה לחזור לצ’שייר לשנה נוספת. כרטיסים מוצעים כעת למכירה, כמו גם אירוע סוף השבוע מתחיל ב- 12 ביוני.
השנה מתרכזת בסגנון ‘הכוח’ על כל צורותיו; אדמה, מים כמו גם אוויר. המשמעות היא שנראה סיווג חדש של 1,000 כ”ס+ על מסלול המירוץ המפורסם, המגובה על ידי מגוון מכוניות ומשאיות של פורמולה 1 מתקופת הטורבו של שנות השמונים וכן מכוניות עצרת קבוצות B מפחדות. המסכים ON ו- Off-Road יראו גם הם כמה מהאופניים המהירים ביותר שנעשו אי פעם.
סגנון שנות השמונים ממשיך עם מכוניות -על אטרקטיביות של “פוסטר לחדר שינה” כמו טסטרוסה פרארי כמו גם Lamborghini Countach 5000QV כדי שכולם יוכלו לראות וגם לשמוע. אלה יוגדרו על הרקע המפואר בן 20 דונם של טירת כולמונדלי, יחד עם מצגות מוטסות כמו גם אירועים על בסיס מים.
פרסומת – המאמר ממשיך להלן

יהיה הרבה מה לראות עבור אוהדי מכוניות הספורט הבריטיות, שכן בפעם הראשונה שמציג מצעד קונקורס של כל עיצובי הלוטוס של הייצור שיוצר אי פעם. בהמשך סוף השבוע, אירוע אמריקה של מכוניות המוני שרירים ומשאיות יציגו את הדמות של דודג ‘צ’לנג’ר כמו גם פלימות’ ברקודה חמי.
הכרטיסים מתחילים ב 22 פאונד למבוגרים, כאשר ילדים נכנסים בחינם אם אתה מזמין לפני 30 באפריל. שיא של 67,000 איש הלכו לתחרות הכוח בשנה שעברה, עם עוד יותר Vistors שחזה מארגני האירועים השנה.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

“רשת ChargePoints כמעט ולא מתקדמת במכירות של מכוניות חשמליות”“רשת ChargePoints כמעט ולא מתקדמת במכירות של מכוניות חשמליות”

הממסד בתעשיית המנוע מכנה אותם רשמית ‘סטנדרט’ או ‘איטי/מהיר’ נקודות ציבוריות. מרגשים שהם לא. אבל הם חשובים בפארקי רכב, ברחובות, בסופרמרקטים ובמקומות אחרים. אלה המכונות הצנועות והמקומות הצנועים שבאמת יכולים