מהדורה מוגבלת Pagani Huayra Roadster BC שהושקה

זהו ה- Pagani Huayra Roadster החדש, המהדורה המוגבלת. זוהי גרסה קלה וחזקה בהרבה של Huayra Roadster המקובלת ותעלה מ -3.7 מיליון אירו (כ -3.3 מיליון ליש”ט).
זה מופעל על ידי V12 חדש עם טורבו-טורבו-ליטר V12 חדש לגמרי, שהוקם אך ורק לפגאני על ידי מרצדס-AMG. הוא מייצר 791 כ”ס ו -1050 ננומטר (39 כ”ס ו -50 ננומטר הרבה יותר מהמודל המקובל); כל אלה נשלחים לגלגלים האחוריים דרך תיבת הילוכים משמרת משמרת עם שבע הילוכים ודיפרנציאל אלקטרו-מכני.
פרסומת – המאמר הקצר נמשך להלן

• הושק פגאני Huayra BC של Laferrari
מונוקוק חדש לגמרי, עשוי תערובת של סיבי פחמן וטיטניום, עומד על רודסטר לפני הספירה. פגאני אומר גם כי כל פאנל ברודסטר Huayra לפני הספירה שונה מאלו המותאמים למקבילו המקובל, כאשר כל אחד מהם חולה מסיבי פחמן ולא מאלומיניום, תורם למשקל היבש של 1,250 ק”ג של המכונית.
כמו BC הקשיח, הוא מקבל שופכים מנוהלים דיגיטלית, אווירודינמיקה מעוצבת מחדש, גלגלי סגסוגת קלים יותר, וסט של בלמי ברמבו פחמן-קרמי עם מחוגה של שש בוכנות מלפנים וארבע בוכנות לאחור. יש גם מערכת פליטה טיטניום חדשה לגמרי, העובדת עם המפזר האחורי כדי לייצר כוח נוסף.
הפנים של Huayra Roadster BC הוא התערובת הפגאנית הטיפוסית של טירוף הנדסי וסגנון איטלקי, הכולל את מנגנון ההילוכים החשוף של הסימן המסחרי של המשרד, זוג מושבי מכולה ייחודיים וגזומים עור וריסים של סיבי פחמן קלים.
ה- Pagani Huayra Roadster BC ערך לאחרונה את הופעת הבכורה המקוונת שלו במשחק המירוץ הנייד, CSR Racing 2. HyperCar יעלה את הופעת הבכורה הפיזית שלו במהלך שבוע הרכב מונטריי לשנת 2019, שם הוא יופיע במתחם Pebble Beach Concours D’Elegance.
כעת קרא את ההפעלה שלנו על ההיפר-מכוניות הטובות ביותר למכירה בשנת 2019. יידע אותנו במחשבותיך בקטע התגובות למטה …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post