סיטרואן לעזוב את WRC אלא אם כן מכוניות ומשאיות מפגשות הולכות היברידיות

סיטרואן לא סביר להישאר באליפות העולם הראלי מעבר לשנת 2020 אלא אם כן יצרני הכללים של הספורט מציגים חשמל מסוג כלשהו לקטגוריית הספורט, הזהיר מנהל העסקים.
ליצרן הצרפתי היסטוריה ארוכה ב- WRC, כולל תשע אליפויות עולם עם סבסטיאן לוב, וכן זכה בסבב הפתיחה של הסדרה השנה לאחר שהחתים את האלוף המכהן, סבסטיאן אוגייה, לשנה זו וכן 2020.
פרסומת – המאמר ממשיך להלן

• תערוכת רכב ז’נבה 2019: חדשות
עם זאת, בשיחה עם חשיפה אוטומטית בתערוכת הרכב של ז’נבה, מנהלת סיטרואן לינדה ג’קסון הצהירה כי העסק יצטרך להעריך מחדש את מעורבותו בספורט אם הכללים הנוכחיים -בהתבסס על מכוניות ומשאיות עם טורבו 1.6 ליטר וכן הנעה ארבעה גלגלים – אל תתפתח לכלול לפחות כוח היברידי.
כשנשאל אם המשרד יעריך מחדש את מעורבותה מעבר לסוף העסקה של אוגייה, אם מכוניות ומשאיות חשמושות לא יובאו עד אז, ג’קסון אמר לנו, “אני מאמין שהתגובה לדאגה זו היא כן. מכיוון שכל מה שמשתנה כמו גם אני לא רואה בדיוק איך כיצרן אני יכול להמשיך לתמוך במשהו שהוא ללא כל סוג של השתקפות של המתרחש בחברה. אם אנו מדברים 2021 או 2022, אנו עובדים קשה לעמוד בתקנות CO2 על מכוניות הכביש שלנו, כמו גם לדאוג למכוניות ומשאיות הכביש שלנו יש גרסאות חשמליות.
אני מבין שיש דיונים על מה שה- WRC עשוי בסופו של דבר – היברידי, חשמלי או תערובת – כמו גם עבורי שזה חשוב ביותר. קשה לי לחשוב על משהו שלא משלם עניין כלשהו על המתרחש בחברה הרחבה יותר. ”
“עם ה- C3, אני יכול ליצור את הקישור; אין לי גרסה מסוגננת של זה כדי לתמוך בקמפיין WRC, נכון, עם זאת אני יכול לקבל הבנה כמו גם השפעה, כמו גם זה נהדר. עם זאת ככל שתרחיב את המרחב בין סוגי המכוניות והמשאיות ב- WRC כמו גם את המתרחש בטווח שלנו, עם חשמל, כך הוא פשוט כלי פרסום. כמו כן אתה משתמש במשהו לא בהכרח נכון עם המותג שלך. ”
גוף השלטון של מוטורספורט, ה- FIA, מתייעץ כעת עם מעבר למכוניות ומשאיות חשמליות כאשר הכללים הקיימים נקבעו לפוג – בסוף 2021. מסגרת הזמן עשויה להיות שכמו בשנת 2016, סיטרואן עשויה לקחת לפחות שנה החוצה מהסדרה לפני שהצטרפו שוב כאשר היברידיות או מכוניות ומשאיות חשמליות משתלטות.

האם תרצה לראות טק היברידי במכוניות WRC? בואו נבין בתגובות …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Auto Express GiveawayAuto Express Giveaway

כאן ב- Auto Express, אנו אסירי תודה על התמיכה שאנו מקבלים שנה אחרי שנה מהקהל הקוראים המצטיין שלנו. להגיד תודה, הקמנו תחרות חג המולד, וכל שעליכם לעשות הוא להיכנס –

טסלה דגם 3 צמרות בריטניה בריטניה רישומי רכב חדשים לאפרילטסלה דגם 3 צמרות בריטניה בריטניה רישומי רכב חדשים לאפריל

טסלה דגם 3 הציגה את תרשימי הרשמות הרכב החדשים בבריטניה לחודש אפריל, אך בעוד חודש שראתה את מספר הרכב החדש הפוגע בכבישים בבריטניה יורד ל הרמה הנמוכה ביותר שלהם בגלל