לא עוד מכוניות דיזל פורשה כאשר המשרד נוטש את הדלק

פורשה כבר לא ימכור מכוניות דיזל. ההודעה הרשמית שמוקברת לבסוף גרסאות דיזל של רכבי השטח של קאיין ומקאן, כמו גם את הפנאמרה 4-דלתות, לספרי ההיסטוריה יורדת מגב ההפסקה של פורשה בהפקת רכב דיזל בתחילת השנה.
פורשה הפסיקה לייצר את כל הדגמים המונעים על ידי דיזל שלה לאור הספקנות הצרכנית ההולכת וגוברת על כלי רכב כאלה והתעניינות הולכת וגוברת בטכנולוגיה חשמלית היברידית וטהורה. עכשיו נראה שלא תהיה שום דחייה.
פרסומת – המאמר ממשיך להלן

• רכבי השטח הטובים ביותר למכירה 2018
פורשה מתכננת להשקיע שישה מיליארד יורו בטכנולוגיית רכב חשמלית עד שנת 2022 ומציין כי 63% מהפנאמרים שנמכרו באירופה הם כבר כלאיים. לעומת זאת, הביקוש לפורשה דיזל נמצא בקנה אחד עם הירידה בפופולריות של מכוניות דיזל ברחבי השוק. רק 12% מהמכירות העולמיות של פורשה בשנת 2017 היו מונעות דיזל.
“פורשה לא דמוניזציה של דיזל” אמר מנכ”ל פורשה, אוליבר בלום. “זה, ויישאר, טכנולוגיית הנעה חשובה. עם זאת, אנו כיצרנית רכב ספורט, עם זאת, שדיזל תמיד מילא תפקיד משני, הגיעו למסקנה שאנחנו רוצים שהעתיד שלנו יהיה נטול דיזל. באופן טבעי נמשיך לדאוג ללקוחות הדיזל הקיימים שלנו עם המקצועיות שהם מצפים “,”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

נשים בסכנת פציעה גבוהה יותר כמו גם מוות בתקלות בהנעת שתייהנשים בסכנת פציעה גבוהה יותר כמו גם מוות בתקלות בהנעת שתייה

מספר לא פרופורציונאלי של נשים נהרגות כמו גם נפצעות בתאונות הנעה של שתייה, על פי נתוני הממשלה האחרונים. נתונים שפורסמו לאחרונה מהמחלקה להעברה (DFT) מראים כי בשנת 2018 – השנה