קיה מהדורה חדשה של KIA XERDE שהוצגה

KIA הציגה גרסת מהדורה מיוחדת חדשה של ה- XCEER Crossover שלה. זה נקרא המהדורה של Xceed, הוא מוסיף הרבה מהמכשירים ברמה הגבוהה ביותר של המותג למנוע ההפעלה ברמת הכניסה של רכב השטח.
הזמנה כעת, מהדורת Xeder, במחיר של 20,995 ליש”ט – שהם רק 200 ליש”ט יותר מאשר עיצוב הבסיס XERDE “2” עליו הוא מבוסס.

רכבי השטח הקטנים הטובים ביותר כמו גם קרוסאוברים במכירה 2020

מכשירי תקן למהדורת KIA XERDE כוללים גלגלי סגסוגת בגודל 18 אינץ ‘, זכוכית פרטיות אחורית, מראות דלתות מחוממות כמו גם מתכווננות כמו גם פנסי LED וכן מסילות גג כסף. כמו כן, לרוכשים יש אפשרות לשלושה צבע מתכתי משלים כסטנדרט: ‘להבה כחולה’, ‘צהוב קוונטי’ כמו גם ‘כסף ירח’.
בפנים, המהדורה מקבלת ריפוד עור דמוי עור, מיזוג אוויר כמו גם מסך אינפוטינציה בגודל שמונה אינץ ‘עם תמיכה בזיהוי קולי, בנוסף למשחק של Apple כמו גם Android Auto. יש גם כמות הגונה של טכנולוגיית סיוע לנהגים: הרוכשים מקבלים בקרת שיוט, סיוע לשמירה על נתיב, עזרה בקורה גבוהה וכן מערכת הימנעות מתנגשות קדימה.
פרסומת – המאמר ממשיך להלן

זה מוצע רק עם מנוע הבנזין בנפח תלת-צילינדרים ברמת הכניסה של קיה 1.0 ליטר, כמו גם תיבת הילוכים ידנית עם שישה הילוכים. מנוע ההפעלה קובע 118 כ”ס כמו גם 172 ננומטר מומנט – מספיק למשך זמן של 0–62 קמ”ש של 10.9 שניות כמו גם מהירות עליונה של 115 קמ”ש. האקלים הכלכלי של דלק כמו גם פליטת CO2 עומדים על 44.1 מגה -בתים כמו גם 145 גרם/ק”מ בהתאמה.
מה אתה עושה במהדורת Kia Xceed? בואו נבין בקטע התגובות למטה …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

רנו קפטור דלףרנו קפטור דלף

כך ייראה רנו קפטור החדשה כאשר תעשה את הופעת הבכורה העולמית שלה בתערוכת הרכב של ז’נבה בשנה הבאה. תמונות הדלפו אלה של רישומי הפטנטים שהגיש רנו מראים כי מכוניות האחיות