האצ’בק החשמלי של אאודי בשיטה

אאודי יציג תצוגה מקדימה של האצ’בק החשמלי ברמת הכניסה שלה עם רכב רעיון ‘בעוד כמה חודשים’, הבוסים חשפו ל- Auto Express.
בקיעת ה- EV בגודל A3 תהיה יריבה כמו אוהבי ה- VW I.D. כמו גם ניסאן עלה, כמו גם אחד מ -12 אאודיות חשמליות לחלוטין שהוצגו על ידי 2025.
פרסומת – המאמר ממשיך להלן

• רעיון חדש של אאודי e-tron gt מודים בלוס אנג’לס
אם דיבר ב”המופע של LA Motor “ראש העיצוב החיצוני של אאודי, אנדראס מיינט, אמר לנו כי עתיד אלקטריק אאודיס תדבק בסגנון מסורתי יותר כדי לא להתנכר ללקוחות פוטנציאליים.
“אתה יכול לעצב את המאמצים המוקדמים או שאתה יכול לעצב גם את הלקוח המיינסטרימי – אנחנו רוצים לתפוס את שניהם”, אמר לנו מינדט. “יש הרבה אנשים שקיימים שרק רוצים מכונית נהדרת למראה, הם לא מעוניינים אם זה EV או רכב המופעל באופן קונבנציונאלי – בקופה של חודשים נראה לך טיוטה ראשונה מאוד.”
מידנט המשיך וקבע כי עיצוב EV קומפקטי הוא אחת המשימות הקשות ביותר עבור מעצב רכב, והוסיף: “רכב סופר ספורט שהוא נמוך כמו גם רחב הוא פשוט לעיצוב, כמו צילום מטען ללא שומר שערים עם זאת רכב חשמלי שהוא נמוך כמו גם חלק הוא משימה קשה יותר. לגרום לרכב קטן להיראות נחמד וזה לא יקר לייצור המוני זו משימה קשה במיוחד. ”
לאאודי יש גישה למגוון פלטפורמות רכב חשמלי; רכב השטח של ה- E-Tron עושה שימוש בגרסה מותאמת אישית של פלטפורמת ה- MLB העומדת בבסיס רכב השטח Q7, ואילו הרעיון החדש של E-Tron GT שהוצג בתערוכת LA Motor חולקת את פלטפורמת J1 שלה עם פורשה טייקן הקרובה.
הצוהר החשמלי יתבסס על אותה פלטפורמת MEB בדיוק כמו ה- VW I.D. כמו גם Skoda Vision X. כתוצאה מכך רוב העיצובים צפויים להיות הנעה קדמית, כדי לסייע להשאיר את העלויות, בעוד שממוקד מגוון מקסימלי של מעל 370 מיילים.
מה יצטרך להכות את הצוהר החשמלי החדש של אאודי? אלה ה- EVs הטובים ביותר במכירה כרגע …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

רכב מחובר ליד נתוני החמצה מדגיש סכנות טיפוסיותרכב מחובר ליד נתוני החמצה מדגיש סכנות טיפוסיות

פורד השתמשה בסמוך לנתוני החמצה שנאספו על ידי כלי רכב מקושרים כדי לקבוע סכנות טיפוסיות בצמתים מטרופוליניים. בשנה שעברה, אנליסטים מ- Ford City Insights התבוננו בסמוך לנתוני העלמה-שהוצעו על ידי

סיטרואן לעזוב את WRC אלא אם כן מכוניות ומשאיות מפגשות הולכות היברידיותסיטרואן לעזוב את WRC אלא אם כן מכוניות ומשאיות מפגשות הולכות היברידיות

סיטרואן לא סביר להישאר באליפות העולם הראלי מעבר לשנת 2020 אלא אם כן יצרני הכללים של הספורט מציגים חשמל מסוג כלשהו לקטגוריית הספורט, הזהיר מנהל העסקים. ליצרן הצרפתי היסטוריה ארוכה

רנו מציגה מציגה טכנולוגית הימנעות מכשולים אוטונומיתרנו מציגה מציגה טכנולוגית הימנעות מכשולים אוטונומית

קבוצת רנו הודיעה על מערכת בקרה אוטונומית שיכולה להתמודד עם תרחישי נהיגה מסובכים ולהימנע ממכשולים מסוכנים במהירות גבוהה. מעבדת החדשנות של רנו פתוחה פיתחה את ההתרחבות האחרונה בטכנולוגיית הנהיגה האוטונומית.