נהגים משלמים 12 ליש”ט להרבה יותר כדי למלא בנזין בשירותי הכבישים המהירים

הנהגים שמתמלאים בבנזין או דיזל בתחנות שירות כביש מהיר משלמים אופייני ל -12 פאונד להרבה יותר מאלו שמסתיימים את הטנקים שלהם בסופרמרקט תחנת דלק.
ההוצאה האופיינית של דלק באזורי שירות הכבישים המהירים בספטמבר עמדה על 149.56 פני-לליטר (דיזל היה 152.46pl), כאשר המקבילה לסופרמרקט הייתה 127.07ppl (דיזל 131.44pl).
פרסומת – הפוסט ממשיך להלן

זה מציין כי נהג שממלא מכוניות ומשאית ביתית טיפוסית עם 55 ליטר דלק ישלם 69.85 ליש”ט בסופרמרקט, לעומת 82.26 ליש”ט בשירותי כביש מהיר. עבור נהגי דיזל הנתונים הם 72.29 ליש”ט כמו גם 83.85 ליש”ט בהתאמה. אלה שבוחרים להשתמש בתחנות מילוי מחוץ למנועי-מנועי לא-סופרמרקט שילמו אופייני ל -130.66ppl עבור ללא עופרת, כמו גם 134.41 עבור דיזל.
• בנזין בבריטניה כמו גם מחירי דיזל: מדריך מלא
הנתונים מגיעים מארגון הנהיגה The Rac, שדובר הדלק שלו, סיימון וויליאמס, הזהיר: “ענן אפל תלוי על חזיות שכן הנפט גבוה בארבע שנים כמו גם יש עסקאות נהדרות בשער החליפין בגלל מגביר את המתח של המשא ומתן של ברקסיט. ”
תנודתיות כזו מצביעה על המון יקבלו בברכה את ההחלטה האחרונה של ראש הממשלה להקפיא את משימת הדלק זו השנה התשיעית ברציפות.
תחנות בנזין בכביש המהיר עוסקות בחקירה על מחירי ‘נצלני’
המזכיר המספק, כריס גריילינג, שנחשף בעבר עלויות גבוהות בתחנות בנזין של כביש המהיר יעסוק בחקירה. גריילינג הצהיר שהוא “מודאג” שירותי הכבישים המהירים עשויים להיות מנצלים נהגים, כמו גם דלק יקר זה עשוי למנוע ממילוי נהגים, וכן כתוצאה מכך להוות סיכון ביטחוני פוטנציאלי.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

רנו מציגה מציגה טכנולוגית הימנעות מכשולים אוטונומיתרנו מציגה מציגה טכנולוגית הימנעות מכשולים אוטונומית

קבוצת רנו הודיעה על מערכת בקרה אוטונומית שיכולה להתמודד עם תרחישי נהיגה מסובכים ולהימנע ממכשולים מסוכנים במהירות גבוהה. מעבדת החדשנות של רנו פתוחה פיתחה את ההתרחבות האחרונה בטכנולוגיית הנהיגה האוטונומית.

חבילת התחרות החדשה של ב.מ.וו M2 שנחשפה לטיפול באאודי TT RSחבילת התחרות החדשה של ב.מ.וו M2 שנחשפה לטיפול באאודי TT RS

BMW M2 נשפטת כאחת ההצעות הטובות ביותר בשנים האחרונות מהמותג הבווארי בעל הביצועים הגבוהים-כמו גם המכוניות והמשאית הולכות. קבלו צילום נוסף של אדרנלין עם חבילת התחרות M2. קופה הדו-דלתית החדשה