ממשיך דרכו של למבורגיני אוונטאדור שזוהה לקראת ההשקה של 2023

מחליף למבורגיני לאוונטאדור עובר בדיקות וזה המראה הטוב ביותר שלנו ועם זאת על מכונית ההיפר הקרובה.
מנכ”ל למבורגיני, סטפן וינקלמן, רמז כי מכונית העל של ספינת הדגל הבאה של החברה (שתגיע בשנת 2023) תגיע עם מנוע כוח היברידי V12 נקי, וצילומי הריגול החדשים הללו מראים שהוא ישמור עשרות שנים.

הרכב החשמלי הראשון למבורגיני המגיע לאמצע שנות העשרים

צורת טריז קלאסית מפורסמת לאורך כל הדרך, עם אף זוויתי, קו גג נמוך וסיפון אחורי ארוך. זה גם נראה כאילו הרכב החדש ישתמש בחישוקים בקוטר גדול יותר מאחור בהשוואה לחזית, ממש כמו האוונטדור.
פרסומת – פוסט ממשיך להלן

תכונות עיצוב של למבורגיני קלאסיות כמו מראות כנף מחודדות, קירוי כפול נערות ואורות בלם טרפזאליים כוללים כולם במכונית מבחן זו. מאחור, יש סידור מרובע-ממצה ומפזר משמעותי.
לאחרונה הודיעה החברה כי תכניס את מנוע ה- V12 6.5 ליטר V12 של אוונטדור באופן טבעי למרעה בעקבות ייצור המהדורה המיוחדת של 769 כ”ס LP 780-4 Ultimae, ומסמן את תחילת השאיפה של המותג להשיק טווח אוטומטי מלא של אוטומטים בשנת 2023.
6

נהוג היה לחשוב שהדחיפה של למבורגיני לעבר החשמל יכולה הייתה לסיים את מערכת היחסים של המותג עם מנוע V12, ולהביא איתו צמצום וטעינה טורבו. עם זאת, ווינקלמן שוקל כי אישר שזה לא יהיה המקרה.
הוא גם הציע כי מנוע ההפעלה ההיברידי המיועד לספינת הדגל החדשה של למבורגיני לא ישתף שום רכיבים נפוצים עם המהדורה המוגבלת של Sian Hybrid Supercar, כאשר המשרד מתכנן מנוע V12 חדש לחלוטין, חבילת סוללות ומערכת היברידית.
בראיון ל- AutoBlog אמר ווינקלמן: “הטכנולוגיה שונה, זה מנוע חדש לחלוטין, מסלול נסיעה חדש לחלוטין, סוללה חדשה, הכל חדש לחלוטין. אין שום דבר מהסיאן או מתוך האוונטדור. ”
עם זאת, כמו קודמותיה, ווינקלמן אמר שעדיין יהיה לו הנעה ארבעה גלגלים, Aero Active, היגוי ארבע גלגלים ונבנה מסיבי פחמן.
למבורגיני מתכננת ללכת על אסטרטגיית החשמל שלה, במטרה לקבל לפחות מתח היברידי בכל מכוניותיה עד שנת 2024. בסוף העשור, אנו אמורים לראות את הרכב החשמלי הראשון של המותג.

האם אתה נלהב לראות את מכונית העל של למבורגיני הבאה? יידע אותנו בתגובות למטה …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

תצוגה מקדימה של Lagonda All-terrain מציגה תצוגה מקדימה של 2022 רכב שטח יוקרהתצוגה מקדימה של Lagonda All-terrain מציגה תצוגה מקדימה של 2022 רכב שטח יוקרה

זהו קונספט אסטון מרטין לגונדה כל השטח, תצוגה מקדימה של מודל הייצור הראשון שהמותג שנולד מחדש יציג כאשר הוא יחזור לשוק בשנת 2022. אחד מכוכבי ז’נבה של אסטון מרטין, רכב