פנסי פנסי מעקב עיניים של Vauxhall שבה אתה מסתכל

ווקסהול מתכנן לחולל מהפכה בפנס הצנוע, כאשר מגוון חדשנות חדשה מכריזה על מנת להפוך את הארה לדרך קדימה. הגאוני ביותר הוא סוג של ‘מעקב עיניים’ שיכול לזהות במקום בו אתה מסתכל על הכביש כמו גם לשנות את הקורה לכיוון אותה נקודה.
המערכת, עליה עבדה מחלקת ההנדסה של ווקסהול בשנתיים האחרונות, הגיעה לנקודה בה היא תשמש בקרוב לדגמי ייצור סדרות. זה בסופו של דבר היה חלק מהדור השלישי של הפירמה של תאורה אדפטיבית בשנים הקרובות.
4

בעזרת מצלמת רכוב על תא הנוסעים עם חיישני אינפרא אדום היקפי, המערכת יכולה לסרוק את עיני הנהג עד 50 פעמים בשנייה כדי להבין את קו הראייה שלהם. לאחר מכן הוא משתמש במידע זה כדי לשנות מייד מפעילי פנס אנכית או אופקית.
פרסומת – הפוסט ממשיך להלן

אינגולף שניידר, מנהל חדשנות להארה במרכז הקידום הטכני של ווקסהול/אופל מתאר כי הצוות הקים “אלגוריתם עיכוב מתוחכם” כדי להתמודד עם סוגיית תנועת העין הקופצנית כשאנחנו צועדים באופן טבעי מנקודת מוקד אחת לאחרת.
4

ווקסהול מצהיר כי אם הנהג מוסח לרגע מבדיקת הכביש קדימה, הארה מסופקת תמיד לכיוון הנסיעה.
לצד זה, המשרד חשף מערכת קרן גבוהה יותר אדפטיבית מתקדמת. ‘מטריקס נורית LED’ מתאימה באופן קבוע נוריות LED פרטיות בפנסי הראש, כך שתעבורת רשת מתקרבת או קודמת נחסמת מהקרן הגבוהה, ומאירה את שאר הדרך. זה יוצג בעיצובים בבריטניה במהלך 18 החודשים הקרובים.
מה אתה מאמין לפנסי מעקב עיניים? בואו נבין בקטע התגובות למטה …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post